Ankara Baymak Brülör Servisi 440 0 448

2017-08-10 / / baymak  Brülör servisi 

Ankara Baymak Kazan Ve Brulör servisi olarak uzun yılların verdiği tecrübe ile siz değerli Ankaralı müşterilerimizin her zaman yanında olmaktan mutluluk duymaktayız…Baymak Servisi her bir çalışmasında kullanıcılarını düşünür. Hem kullanıcılarını bekletmez hem de en düşük fiyatlı en iyi hizmetleri sunar. Bünyesinde kullanıcılarına özel kaçırılmayacak fırsatlar kampanyalar oluşturur. 7 den 70 e tüm Baymak kombi klima kullanıcılarının bütçesini düşünür ve bütçelerine uygun fiyatlarda kampanyalarından yararlandırır!Kazan ve burulör arızalarınız için servis hizmeti almak istediğinizde servisimizi arayarak randevu alamanız yeterli olacaktır…Uzman teknisyenlerimiz sorunlu olan cihazınızın tüm kontrollerini yaparak onarım konusunda sizlere yol gösterecektir…Onayınız olması durumunda da cihaza gerekli müdahale yapılarak eksiksiz çalışması sağlanıp kulanımınıza sunulacaktır…Soğuk kış günlerinizde sıcak su ihtiyacınızı karşılayan Baymak Kazan ve Brulörlerinizin bakımı için Lütfen çağrı merkezimizden randevu alınız…** Ankara Baymak Servisi yıllardır sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kalite ve güvence ile lider teknik servis firması statüsüne ulaşmış konumdadır.
 
** Ankara Baymak Servisi alanında uzman teknik ekibi ve son teknoloji servis ekipmanları ile baymak kombi klima şofben brülör-kazan ve hidrofor tipi ısıtma – soğutma ekipmanlarının bakım ve onarım hizmetlerini itina ile yapmaktadır.
 
** Ankara Baymak Servisi geniş servis ağı ve çağrı merkezi çalışanları ile haftanın 7 günü 24 saat  sizlere bir telefon uzaklığındadır.
 
** Ankara Baymak Servisleri içerisinde her zaman kendine önemli bir yer bulmuş olan firmamız sektöründe hizmet kalitesi açısından en iyi firmalardan biri konumundadır.

 

Sayfamızı Paylaşın